Jdi na obsah Jdi na menu
 


aplikování a využití DV

20. 7. 2011

 

Aplikování a využití Diamantové vody

Vodu lze použít do odpařovačů. Vkládáme je s úmyslem, aby se v obydlí zvýšila vibrační úroveň.

To se dá udělat také tak, že skleněný džbánek s diamantovou vodou se umístí někde v bytě. I když se nevkládá žádný úmysl, diamantová voda bude mít vždy blahodárné účinky na fyzické i psychické zdraví. Její vyšší vibrace budou pronikat do místnosti a její léčivá aura ji bude prozařovat.

Někdo si postaví na noční stolek plnou sklenici. A někdo rovnou vedle postele plný objemný demižon a v silné auře Diamantové vody i spí. Já ji nalévám i do puštěného zvlhčovače, který na mne celou noc fouká vlhký vodní diamantový vzduch, který dýchám.

Výtah z knihy Joela Ductillona „Diamantová voda“

Shrnutí textů J. Ductillona ve španělštině od Diany Lechin(ové) a Maria Liani (Venezuela) a přeložení ze španělštiny do italštiny, jež provedl Alexandre Cigolini a Francesco Profeti.

Poznámka: to, co následuje, bylo přeloženo volně, kvůli snazšímu pochopení ze strany čtenáře, i když některé výrazy neodpovídají věrně původnímu textu, ujišťujeme, že byl zachován smysl toho, co chtěl autor sdělit.

 • Éterické oleje
  Má-li být okódován (úmysly) olej, nejvhodnějším postupem je ponořit lahvičku s olejem do diamantové vody, která obsahuje úmysly, jež chceme zakódovat do oleje. Poněvadž olej je hustší než voda, je potřeba ponechat ho ponořený alespoň jednu noc.
 • Pozemky a malé sady
  Pokud jde o malé sady, není potřeba je diamantovou vodou zalévat trvale, protože dešťová voda totiž způsobí, že diamantová voda se rozšíří a automaticky se obnovuje. Postačí občasná zálivka, zvláště tam, kde cítíme, že jsou zvlášť oslabená místa. Čili tam, kde se nám rostliny či ovoce zdají nedostatečně bujné či méně vitální. Zkoušejte a dejte se vést svým instinktem.
 • Znečištěné vody
  Máte-li u domu znečistěnou studnu či nějakou otevřenou vodu, jejíž hladina je v důsledku tepla zelená, vylijte do ní diamantovou vodu a dalšího dne už nebude páchnout, protože diamantová voda zastavuje fermentaci a rozklad.
 • Skladování, trvanlivost
  Je dobré uchovávat diamantovou vodu ve skleněných nádobách, protože po několika měsících způsobuje korozi plastických nádob. Pokud je skladovaná v plastických nádobách, je potřeba je po týdnu, nejpozději po dvou týdnech vyměnit.
 • Starší lidé
  Někdy si starší lidé nepřejí diamantovou vodu, protože si možná myslí, že nemá cenu přeměňovat svou tělesnou schránku před blízkou smrtí a budoucí inkarnací v novém těle.
 • Zvířata
  Způsob, jak zjistit, zda diamantová voda působí na zvířata (psy, kočky, koně, hospodářské zvířectvo, ryby v akváriu, ptáky), je dát jim ji okusit a pak jim předložit různé druhy vody (mezi nimi i diamantovou), aby se zjistilo, které dávají přednost. Tím lze dokázat, že diamantová voda obsahuje něco jiného než voda normální, neboť je naplněná láskou a inteligencí a odpovídá potřebám toho, kdo ji pije.
 • Pokrm
  Médium sděluje, že je-li na prostřeném stole diamantová voda, může vnímat její auru, která se rozkládá a všechny pokrmy získají mnoho červených, zelených, modrých a žlutých paprsků. Dodává, že to někdy vnímají i děti, a kočky vyskakují na stůl a otírají se o láhev se zřejmým zalíbením.
 • Vaření
  Diamantovou vodu lze používat k vaření luštěnin, a je možné „naprogramovat“ ji úmysly, když je v hrnci na ohni.
 • Kódy
  Diamantové vodě byla udělena velká řada kódů, mezi nimi kódy vitamínů, hormonů, kovů, minerálů atd. Pokud tělu osoby, která diamantovou vodu přijímá, chybí nějaké prvky, tělo samo si v diamantové vodě vyhledá příslušný kód, a je-li zde, vytvoří atom tohoto prvku a ten je vytvořen na úrovni vědomí této osoby.
 • Zmrazovat, vařit či uchovávat v ledničce
  Žádný z těchto způsobů vodě nevadí.
 • Krystaly
  Když do diamantové vody umístíme krystaly hornin, mohou se jejich účinky zvýšit pitím diamantové vody jako elixíru. Velmi významně lze diamantovou vodu krystaly i očistit. Je zbytečné dodávat, že jakýkoli druh léčiv, při kterém se má používat voda, zvýší svůj účinek, použijeme-li diamantovou vodu a naplníme ji úmyslem.
 • Dekontaminace
  Jeden člověk nalil litr a půl diamantové vody do cisterny, která obsahovala cca 400.000 litrů vody v blízkosti francouzské atomové elektrárny. Voda, o níž se jedná, byla kontaminovaná reziduem stříbra, kobaltu 60, cesia, kadmia atd. … Po týdnu dal provést spektrometrickou analýzu, která prokázala snížení o 10 % zmíněných těžkých kovů. Účinek dekontaminace se podle Ducatillona vztahuje na potraviny, léky, chemické prvky, ovzduší atd. Proto nakolik je vám to možné, vylívejte diamantovou vodu do řek, jezer, nádrží atd.
 • Počáteční účinky
  Někteří lidé sdělují, že v prvních dnech požívání diamantové vody zakoušeli nevolnost v podobě bolení hlavy. Pokud jde konkrétně o bolení hlavy, je způsobeno v mozku vykrystalizovanými toxiny, které při rozpouštění vyvolají bolení hlavy. Ducatillon ujišťuje, že po začáteční fázi se stav osob podstatně viditelně změní.
 • Účinky na osoby,které vodu pijí bez vědomí, že jde o diamantovou vodu
  Jestliže se nějaká osoba na návštěvě u tebe občas napije diamantové vody, nestane se nic. Ale popíjí-li tuto vodu člověk, který neusiluje o vnitřní život, v dávce kolem půl litru denně po dobu cca 3-6 měsíců, projeví se malé změny v jeho chování… začnou se mu „dít věci“… Ta osoba se možná radikálně nezmění, ale jisté situace ve svém životě bude posuzovat „jinak“. Jestliže tato osoba dnes patří k okruhu našeho života a je součástí našich proměn, které na sobě uskutečňujeme, pak se taková osoba chtě nechtě změní.
 • Bytosti
  V případě výskytu negativních bytostí u nějakého člověka může diamantová voda podstatně pomoci. Dotyčná napadená osoba musí přijmout skutečnost, že je třeba podstoupit jistý osobní vývoj, spočívajíci v první řadě v tom, že přestane posilovat negativitu těchto bytostí svými negativními posudky. Tato osoba bude muset přistoupit na to, že možná, například, v jejím minulém životě zůstala během smrti připoutaná k materiální oblasti, místo aby ji opustila, a obtěžuje svou přítomností druhé. Každý případ je rozdílný. Možná, že tato osoba přitahuje ony bytosti, protože je v jistém smyslu na ně vázána. Možná máme před sebou ducha, který právě přešel a potřebuje pomoci, aby pokračoval dále a přestoupil úroveň. Je skutečností, že tato voda při těchto procesech může pomoci a lze jí použít jako „zvláštního druhu svěcené vody“.
 • Temné bytosti
  Existují lidé, kteří po napití se diamantové vody jsou navštěvováni temnými bytostmi. Když si jdou vodu vzít, zjistí, že páchne bahnem nebo hlínou. Jestliže takový člověk to přijme a uvědomí si, že přitahuje-li bytost toho druhu, znamená to, že je s ní nějak zapleten, voda v důsledku této změny a tohoto postoje změní chuť (dokonce může až vonět po růžích).
 • Léky
  Diamantová voda eliminuje pouze účinek alopatických léků, když je třeba, a je-li lék osobě škodlivý (v opačném případě ho neeliminuje).
 • Květy
  Diamantová voda podporuje život a všechno živé. Umístí-li se do vázy s vodou květy vypěstované chemickými látkami, tyto květy nevydrží. Nicméně provedeme-li tentýž postup s květy, které jsme si sami s láskou vypěstovali, vydrží déle, než obvykle.
 • Zavedení nových kódů
  Když Joel Ducatillon zavádí do vody nové kódy, což se děje v jeho bydlišti (ve Francii), tyto nové kódy se okamžitě přenášejí do všech částí světa, kde se voda nachází. Jsou lidé, kteří to vnímají jako změnu chuti. Tyto nové kódy se připojují automaticky a automaticky se bez omezení rozmnoží jak v přístrojích, které zhotovuje, tak ve všech vodách, které byly vylity do jezer a řek.
 • Záření
  Často se stává, že máme-li připraveno mnoho láhví diamantové vody, jiné láhve s obyčejnou vodou, které stojí blízko, se mohou přeměnit, aniž bychom připravovali směs. (viz "Bezpečné množení". Lze pozorovat, že někdy tato voda bublinkuje, jindy ne. Diamantová voda s námi hravě žertuje podle našeho vědomí a podle naší nálady.
 • Umývání diamantovou vodou
  Umyjete-li diamantovou vodou automobil, jeho barvy se stanou výraznější. Můžete používat tuto vodu i do chladičů vašich vozidel. Stejně lze diamantovou vodu používat pro mytí podlah, v pračkách (prádlo je měkčí a živější). Neexistují žádné zábrany v použití a můžete si s diamantovou vodou hrát a dělat libovolné pokusy. Ducatillon k tomu dokonce vybízí.
 • Černá magie
  Pokud osoba, která užívá diamantovou vodu, má v buňkách paměťové záznamy černé magie z minulých životů, nebude schopna ji pít. Voda v ní bude vyvolávat žaludeční nevolnost, zvracení, nebo se rozbije sklenička, či osoba onemocní. Dokud tato osoba se nezbaví této paměti, nebude moci vodu požívat.
 • Obava z mimosmyslového vnímání
  Jsou lidé, kteří mají obavu z paranormálních jevů, jež sami mohu pozorovat a vnímat, nebo které považují za nekontrolovatelné. K odbourání této obavy Ducatillon radí, aby tato osoba před spaním vložila do pohárku s diamantovou vodou úmysl, který vyjadřuje otázku „proč mě děsí neznámé věci, které se mi stávají, odkud tato obava přichází?“ Tento postup by měl přivodit symbolický sen, který bude obsahovat odpověď.
 • Média či děti „indigo“ (Modré děti)
  Je velmi vhodné podávat diamantovou vodu dětem s paranormálními schopnostmi nebo dětem „Indigo“, protože jim to pomůže lépe se zaměřit na materiální úroveň.
 • Země
  Existuje cca 60zemí, v nichž je rozšířena diamantová voda. Patří k nim např. Tahiti, Nový Zéland, Austrálie, Spojené státy, Mexiko, Turecko, Polsko, Rumunsko, Bulharsko, Rusko, Japonsko, Čína, Kapverdy, Indie, Brazílie
 • Porod
  Podle Dücatillona budoucí matky mohou pitím diamantové vody mnohem uvolněněji porodit, a to do té míry, že jakmile se dítě narodí, opustí vagínu „jako by vyšlo z kina“, tedy šťastně, spokojeně, beze strachu, že se vtěluje do neznámého těla. Ducatillon říká, že DNA plodu „se ulehčí a umožní nově se rodícímu volněji se projevit a bez větších omezení.

Lze ji bez újmy čistou nanášet na oči nebo na citlivá místa, nebo v tabletách či ve směsi s mastí, pokud možná s úmysly.

Pár kapek na zubní kartáček s pastou čistí a bělí zuby.

Působí zajizvení ran, protizánětlivě, desinfekčně, podle toho, co se od ní žádá nebo do ní vloží.

Může vám posloužit k vaření, k přípravě čaje, kávy, do akvária nebo k napájení domácích či hospodářských zvířat. Můžete nalít litr vody do koupele a vložit do ní své úmysly. Stejně tak můžete použít vodu do zvlhčovačů. Do vzduchu odpařená voda zvyšuje vědomí.

Vždy s sebou noste kapátko.Když jste na cestách, můžete si dát pár kapek do různých nápojů s tichým úmyslem, abyste dobře trávili a likvidovali škodlivé účinky pokrmů a chemických nápojů.

Může mít významné účinky na naši nemocnou planetu, když vylijeme nějaký litr této vody do rybníků, řek, jezer, pramenů a studní. Zvláště má-li někdo možnost ji vylít do moře a do oceánů v místech, kde se vyskytují kytovci a delfíni. To oni si přejí! Když se tato voda vypaří, pak mraky pokropí Matku Zemi k její velké radosti.

Použití - co je rozumné - tipy a upřesnění:

Často jsou dotazy ohledně hygieny a šíření bakterií. Doporučujeme všem, aby si samozřejmě získanou vodu PŘEVAŘILI. Společnost Agartha neručí za nikoho, kdo a jakou vodu komu šíří (viz smutný případ prodeje jakože "Diamantové vody" v Ostravské nemocnici, uveden zde na tomto webu). Každý je zodpovědný sám za sebe, jakou vodu šíří, a každý kdo ji používá je rovněž sám zodpovědný, že tak činí. Společnost Agartha radí a doporučuje, jak jednat, aby každý mohl užívat sterilně čistou Diamantovou vodu. Viz stránka "Bezpečné množení" atd.

voda

 
 


Věštírna a poradna u Páji NUMEROLOGIE - Ve vaší objednávce uveďte datum narození,Vaše jméno,příjmení a případně vaší přezdívku,VÝKLAD KARET , SHAMBALLA(léčení i zasvěcení) ,REIKI,LSVJ,SRT

TOPlist

Numerologie Pavel

Propagujte i svojí stránku

Planetcont

Online výklad karet
nechte si vyvěštit z pohodlí domova

inzerce

In-počasí

Optimalizace pro vyhledávače

Databáze Reiki mistrů a českých stránek o Reiki

U Džoudyho

Poradna a věštírna u Páji
REIKI,SHAMBALLA,LSVJ,SRT,Numerologie,Výklad karet,Tarotová numerologie,I-TING
relaxační a duchovní centrum Světlo Atlantidy
Zabýváme se různými obory ezoteriky a duchovního růstu. Pořádáme řízené meditace, očisty karmy, odblokování čaker, výklady karet a numerologické rozbory, pracujeme a zasvěcujeme do energií. Najdete zde channelingy a články k aktuálnímu dění.

Odkazy zdarma - chci se taky přidat!

Astrovíkend

 

Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti

Chcete vydělávat peníze za příjem reklamních emailů od Emailing.cz?
Napište Váš e-mail a odešlete! Obratem Vám zašleme informace a potvrdíme Vaši registraci. </