Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hmyzí štípnutí

25. 3. 2012

 

Hmyzí štípnutí

Podle klasické medicíny hmyz propíchne kůži , tím se dostane k tenkému povrchu kravních cév.alergická reakce je aktivována slinou hmyzu a do místa štípnutí vniká sedlina.Štípnutí může způsobit slabou reakci,ale i takové jako například zarudnutí,opuchnutí,vyrážka a pupínky.Většinou nepůsobí větší problém nežli ten,že to obtěžuje.Nicméně v tropických oblastech přenáší hmyz nemoci jako je například malárie.Při bodnutí hmyzem se rána vyčistí a aplikuje se krém zmírňující bolest.V některých případech se předepisuje antihistanin.

Metod přírodního léčení se užívá jen při normálním podráždění po štípnutí.Příznaky většinou zmizí do 48 hodin.Doktora klasické medicíny musí navštívit každý,kdo trpí alergickými reakcemi na štípnutí.


 

Žlázy

Nadledvinky

Čakry

Solar plexus – Osvobozuji se od všech toxických myšlenek a pocitů

Emoce

Má se za to ,že štípnutí hmyzem reprezentuje něco,ce se ti dostalo pod kůži.Uvědom si ,že jsi frustrován a neupouštíš od svých požadavků,že věci musí být tak ,a ne jinak .Když bodnutí svědí,může to být důsledkem pocitů bezmoci a stresem a napětím se to ještě zhoršuje.Je také důležité si uvědomit,na jaké straně se bodnutí vyskytuje.Je bodnutí zdrojem podrážděnosti,nebo je to vnější ukázka vnitřní frustrace ???

Léčba

Pozice 6;7 a 8 na játra a tlustá střevo .Pozice 12 a 13 na ledviny a 18 na stimulaci imunitního systému


 

Doporučené komplementární metody

Bachova květová terapie,hydroterapie – odstraňuje toxiny z pokožky.Koupel v horké lázní s půl kilogramem soli na pečení a odpočinek alespoň půl hodiny.Tinktura z echinacei – čtyři až pětkrát denně 30 kapek

 

zkomar-346808.jpeg

 
 


Věštírna a poradna u Páji NUMEROLOGIE - Ve vaší objednávce uveďte datum narození,Vaše jméno,příjmení a případně vaší přezdívku,VÝKLAD KARET , SHAMBALLA(léčení i zasvěcení) ,REIKI,LSVJ,SRT

TOPlist

Numerologie Pavel

Propagujte i svojí stránku

Planetcont

Online výklad karet
nechte si vyvěštit z pohodlí domova

inzerce

In-počasí

Optimalizace pro vyhledávače

Databáze Reiki mistrů a českých stránek o Reiki

U Džoudyho

Poradna a věštírna u Páji
REIKI,SHAMBALLA,LSVJ,SRT,Numerologie,Výklad karet,Tarotová numerologie,I-TING
relaxační a duchovní centrum Světlo Atlantidy
Zabýváme se různými obory ezoteriky a duchovního růstu. Pořádáme řízené meditace, očisty karmy, odblokování čaker, výklady karet a numerologické rozbory, pracujeme a zasvěcujeme do energií. Najdete zde channelingy a články k aktuálnímu dění.

Odkazy zdarma - chci se taky přidat!

Astrovíkend

 

Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti

Chcete vydělávat peníze za příjem reklamních emailů od Emailing.cz?
Napište Váš e-mail a odešlete! Obratem Vám zašleme informace a potvrdíme Vaši registraci. </