Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nachlazení

30. 10. 2012

Nachlazení

nachlazení

Klasická medicína definuje nachlazení jako infekci úst,nosu a krku.Příznaky jsou kýchání,rýma,překrvení nosních sliznic,kašel,bolest krku a hlavy.Je to způsobováno skupinou virů,které se nazývají rhinoviry a coronaviry.Léčba závisí na příznacích a zahrnuje odpočinek,zvýšený příjem tekutin,paracetanol,nosní kapky,inhalace páry a pastilky proti kašli.Jen v některých případech jsou předepisována antibiotika.

V metodách přírodního léčení je nachlazení považováno za přirozenou cestu,jak se tělo samo čistí a detoxikuje.Rýma zbavuje tělo akumulovaných odpadních látek.Odpadní látky oslabují imunitní systém a vytváří tak místo pro působení virů v těle.Často jsou v klasické medicíně používány léky zmírňující příznaky nebo zastavující proces čištění těla.Právě tyto léky pracují proti systému těla ,protože odpadní látky jsou jimi zahnány hlouběji do systému.Na nachlazení může být pohlíženo jako na rapidní formu vnitřní očisty.Při nachlazení je potřeba odpočívat a zvýšit příjem vody,protože obojí podporuje proces čištění.

Žlázy

Talamus,štítná žláza,přištítné žlázy,brzlík a nadledvinky

Čakry

Třetí oko – Používám intuici,abych zjistil,které myšlenky mě blokují.

Krční – Vyjadřuji všechny svoje emoce a zbavuji se potřeby kontrolovat se .

Srdeční – Jsem otevřen přijímání a dávání lásky.Uvolňuji veškerou bolest,která je v srdci nahromaděná.

Solar plexus – Uvolňuji všechny toxiny,včetně toxických myšlenek.

Křížová – Jsem v absolutní harmonii se vše mi aspekty své osobnosti.

Emoce

Většinou ,když jsem nachlazený,zjistím,že jsem přepracovaný.Příliš jsem namáhal tělo,za hranice maxima.Nachlazení může naznačovat ,že potřebuješ nějaký čas na vstřebání životních zkušeností a zážitků.Děje se toho tolik,že z toho můžeš být zmaten.Kde se nacházejí emoce,které je třeba uvolnit?Na jakých myšlenkách a emocích lpíš tak ,že oslabují imunitní systém ? Kdy řekneš ano sám sobě i přes to,že to znamená říci ne někomu jinému?

Nachlazení podle Luisy L. Hay - Uzdrav své Tělo

Nachlazení (Nemoc horních cest dýchacích)

Příliš mnoho dění najednou. Duševní zmatek, nepořádek. Malé bolesti. „Bývám každou zimu třikrát nachlazen." Takové jsou obvyklé výroky.

Dovoluji své mysli, aby si odpočinula a byla klidná. V mém okolí panuje jasnost a harmonie. Všechno je dobré.

Léčba

Pozice 1 pomůže pročistit dutiny,4 na krk,5 na horní část hrudníku a 6 až 8 na slezinu,játra,střeva a pozice 18 na posílení imunitního systému.

Doporučené komplementární metody

Hodně odpočinku a zvýšený příjem tekutin. Je vhodné jen slabé osvětlení a pobyt v teple.Respektování požadavků těla.Není správná doba se do něčeho nutit.Je vhodné nemoc využít k zavedení zdravého způsobu života,který pomůže tělu,mysli a duchu.

Homeopatie – Aconite pouze při začátku nachlazení,Allium cepa pokud nachlazení doprovází kýchání a vodnatost očí,Arsenicum pomáhá s vylučováním vody a při suchém kašli,který se v noci zhoršuje.

Vitamínové doplňky – MEGA DÁVKA PŘÍRODNÍHO VITAMÍNU C ( 5000mg/den) , doplnění dalších vitamínů a minerálů.

Čínská medicína – na posílení imunitního systému.

Bachova květová terapie.

AKUPRESURA bod  24 Nachlazení hlavy, zadní hypofýza Nachází se pod koutky rtů na obou stranách brady, ve středu dolní čelisti. Působí na zadní hypofýzu a je specifickým bodem pro ošetření nachlazeni hlavy. .

Další doporučení – používání zvlhčovače vzduchu,obzvlášť pokud je suchý,ucpaný nos a suchý kašel

 
 


Věštírna a poradna u Páji NUMEROLOGIE - Ve vaší objednávce uveďte datum narození,Vaše jméno,příjmení a případně vaší přezdívku,VÝKLAD KARET , SHAMBALLA(léčení i zasvěcení) ,REIKI,LSVJ,SRT

TOPlist

Numerologie Pavel

Propagujte i svojí stránku

Planetcont

Online výklad karet
nechte si vyvěštit z pohodlí domova

inzerce

In-počasí

Optimalizace pro vyhledávače

Databáze Reiki mistrů a českých stránek o Reiki

U Džoudyho

Poradna a věštírna u Páji
REIKI,SHAMBALLA,LSVJ,SRT,Numerologie,Výklad karet,Tarotová numerologie,I-TING
relaxační a duchovní centrum Světlo Atlantidy
Zabýváme se různými obory ezoteriky a duchovního růstu. Pořádáme řízené meditace, očisty karmy, odblokování čaker, výklady karet a numerologické rozbory, pracujeme a zasvěcujeme do energií. Najdete zde channelingy a články k aktuálnímu dění.

Odkazy zdarma - chci se taky přidat!

Astrovíkend

 

Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti

Chcete vydělávat peníze za příjem reklamních emailů od Emailing.cz?
Napište Váš e-mail a odešlete! Obratem Vám zašleme informace a potvrdíme Vaši registraci. </