Jdi na obsah Jdi na menu
 


III. USUIHI STUPEŇ

 Co získáš zasvěcením do III. stupně Usuiho systému ? 

   Zasvěcení do třetího mistrovského stupně se doporučuje min. po tříleté práci po zasvěcení do reiki II. stupně.
 
Neboť je velice důležité aby tato osoba poznala skutečné hranice a schopnosti jednotlivých stupňů, aby došla k vlastnímu hlubšímu poznání působení a možností reiki energie.

    Tento stupeň je velice osobní záležitost, mezi mistrem a žadatelem. Je to magický moment, který dá se říci obrací život reiki mistra tak trochu vzhůru nohama. Jde o předání postupu zasvěcení do jednotlivých stupňů, včetně mistrovského. Změny, které následují jsou velice hluboké a zasahující veškeré energetické struktury člověka. 

    Reiki mistr v reiki energii neustále žije a každou myšlenkou tuto energii realizuje.Je velice důležité , aby takový člověk byl duchovně a lidsky na výši. Reiki energie se dostává do hlubších energetických úrovní jednotlivce. Jestli v prvním a druhém stupni přicházelo reiki na požádání, dá se říci že po zasvěcení do třetího stupně již praktikant v proudu reiki energie trvale přebývá.

    Všechny schopnosti se zesilují.

    Život dostává hluboký smysl a praktikant vesměs dochází k hlubokým poznáním. Nicméně vždy je vše vyváženo osobní prací a hlubokým zájmem o pochopení smyslu osobní existence a bytí. Žák získává zasvěcením do třetího stupně reiki - schopnosti mistra, neboť je zasvěcen mistrovským symbolem. Bude mu předán další symbol pro hlubokou ochranu osobnosti a čištění prostoru a situací. Může předávat své zkušenosti svým žákům a zasvěcovat je do všech tří stupňů včetně mistrovského.

 
 


Věštírna a poradna u Páji NUMEROLOGIE - Ve vaší objednávce uveďte datum narození,Vaše jméno,příjmení a případně vaší přezdívku,VÝKLAD KARET , SHAMBALLA(léčení i zasvěcení) ,REIKI,LSVJ,SRT

TOPlist

Numerologie Pavel

Propagujte i svojí stránku

Planetcont

Online výklad karet
nechte si vyvěštit z pohodlí domova

inzerce

In-počasí

Optimalizace pro vyhledávače

Databáze Reiki mistrů a českých stránek o Reiki

U Džoudyho

Poradna a věštírna u Páji
REIKI,SHAMBALLA,LSVJ,SRT,Numerologie,Výklad karet,Tarotová numerologie,I-TING
relaxační a duchovní centrum Světlo Atlantidy
Zabýváme se různými obory ezoteriky a duchovního růstu. Pořádáme řízené meditace, očisty karmy, odblokování čaker, výklady karet a numerologické rozbory, pracujeme a zasvěcujeme do energií. Najdete zde channelingy a články k aktuálnímu dění.

Odkazy zdarma - chci se taky přidat!

Astrovíkend

 

Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti

Chcete vydělávat peníze za příjem reklamních emailů od Emailing.cz?
Napište Váš e-mail a odešlete! Obratem Vám zašleme informace a potvrdíme Vaši registraci. </