Jdi na obsah Jdi na menu
 


Shamballa

15. 12. 2011

 

548096_442602162445389_1298039857_n.jpg

 

 1)  Shamballa je nejvyšší duchovní dimenze, dosažitelná člověku ze Země. Je to dimenze vyšší 5D,  dimenze duchovních chrámů a duchovních Mistrů, dokonalosti, lásky a bezčasovosti. Shamballa je hlavním městem království Aghartha - éterického města umístěného nad pouští Gobi, v úrodné oáze Isis, ale nejen tam. Není tedy v naší dimenzi, má jinou energii, než na kterou jsme zvyklí. Nemůžeme ho normálně vidět. Je vytvořené z vysokých energií ze světla. Má mnoho obyvatel. Jsou to plně vědomé bytosti, které mají svůj cíl a svoje specifické úkoly. Shamballa je vlastně též místem uvnitř nás samých; místem, které nalezneme a již nikdy neztratíme, pokud se pokoříme Lásce, Světlu v nás; pokud poznáme, že výpravy do našeho nitra jsou napínavější, než složité cestování a hledání ve vnějším světě.  Prostřednictvím Shambally jsme spojeni také s energií bytostí vyšších dimenzí Světla, kteří nám svojí láskou a Světlem pomáhají v duchovním vzestupu.  Tyto bytosti nám pomáhají při naší cestě vpřed, vedou nás správnou cestou dál naším životem. Pomáhají nám zpracovávat naše negativní vzorce v pozitivní a kdykoliv jsou nám ku pomoci, pokud se s nimi naučíme komunikovat. Do éterické Shambally lze též astrálně cestovat a to na základě zvýšení energetických vibrací těla.Nikdy ovšem nenajdeme éterickou Shamballu ve vnějším světě, dokud v sobě nepřeměníme veškeré negativno v bezpodmínečnou lásku.Rychlejším způsobem navyšování vibrací a zpracování negativních vzorců je postupné zasvěcení, kdy se tělesné vibrace zvýší a člověk se naučí s energií pracovat. Bytosti Shambally jsou na tak vysoké duchovní úrovni, že pro ně není problém materializace kdekoliv na Zemi.

Éterická Shamballa je prostor vědomě vyprojektovaný duchovně zralými bytostmi, které pochopili všechny dosavadní lekce z minulých rozměrů. Je to rozměr, kam se bytost v případě pochopení vědomě přenese. V tomto rozměru neexistuje čas tak, jak jej známe tady na Zemi. Neexistuje tam žádná prodleva mezi vysláním myšlenky a jejím uskutečněním, neboť si tam daná bytost tvoří cokoli chce v přítomném okamžiku a to pouhou myšlenkou. A ono se to v tomtéž okamžiku uskuteční. Může si tam v jediném okamžiku vytvořit svět podle svých představ, potřeb a přání.

2 a) Shamballa je také "cesta" duchovního vývoje. Buď můžeme použít samovolný vývoj osobnosti a zpracovávat svoje negativa sami. Tento způsob duchovního růstu je velice zdlouhavý a náročný. Zpracováním těchto negativ ve vlastní osobnosti se člověku otevírá dimenze 5D, do které máme s rokem 2012 a dále se Zemí převibrovat.

2 b)  Zasvěcení do Shambally 1024 tento duchovní vývoj člověka velice urychlí, což je v současné době potřeba. Pomůže člověku zpracovat negativní vzorce chování. Zasvěcením do energetického systému člověk navíc získá schopnost léčit energií Shambally, ta je v současnosti nejsilnější energií zde na Zemi. A nejen to. Získáte možnost vědomě komunikovat s bytostmi z éterické Shambally a vyšších dimenzí, kteří vám budou kdykoliv v čemkoliv nápomocni. Stačí si požádat o vyřešení určitého problému. Na čím vyšším stupni zasvěcení (či vibracích) člověk je, tím snáze se jeho myšlenky stávají realitou. Navíc nás Shamballa 1024 (a další verze) "vede" skrze sny a napovídá, co je třeba v životě jednotlivce ještě vyřešit. Také odbourává hrubé podvědomé negativní vzorce a bloky, nebo nám na požádání pomáhá odstranit tyto bloky úplně. Taktéž můžeme po zpracování negativních podvědomých vzorců navštívit éterickou Shamballu. Toto vše popisuji v jednotlivých stupních zasvěcení do Shambally.

3)Shamballa je mocná energie plynoucí k nám z vyšších dimenzí. Číslo 1024 se vztahuje k místu původu symbolů v 10. úrovni existence ve 24. dimenzi. O tomto napojení více píši v manuálu pro 4. stupeň. Shamballa 1024 je a bude stále aktuální, jelikož jsou k nám vysílány nové a nové mistrovské symboly. Síla této energie je velice mocná. Dokáže cokoli, je úžasná a nedá se zneužít. Léčí všechny nemoci. Léčebné symboly vnikají do centra našeho těla a harmonizují tam jen to, co v tuto chvíli harmonizaci potřebuje. Při léčení jsou odstraňovány hluboké mentální a emoční bloky, které jsou na fyzickém těle usazené.  Energie Shambally je úžasná a člověku velice nápomocna. Člověk se díky zasvěcení (či pouze prací na sobě samém, která je zdlouhavá) stává multidimenzionální bytostí.

 
 


Věštírna a poradna u Páji NUMEROLOGIE - Ve vaší objednávce uveďte datum narození,Vaše jméno,příjmení a případně vaší přezdívku,VÝKLAD KARET , SHAMBALLA(léčení i zasvěcení) ,REIKI,LSVJ,SRT

TOPlist

Numerologie Pavel

Propagujte i svojí stránku

Planetcont

Online výklad karet
nechte si vyvěštit z pohodlí domova

inzerce

In-počasí

Optimalizace pro vyhledávače

Databáze Reiki mistrů a českých stránek o Reiki

U Džoudyho

Poradna a věštírna u Páji
REIKI,SHAMBALLA,LSVJ,SRT,Numerologie,Výklad karet,Tarotová numerologie,I-TING
relaxační a duchovní centrum Světlo Atlantidy
Zabýváme se různými obory ezoteriky a duchovního růstu. Pořádáme řízené meditace, očisty karmy, odblokování čaker, výklady karet a numerologické rozbory, pracujeme a zasvěcujeme do energií. Najdete zde channelingy a články k aktuálnímu dění.

Odkazy zdarma - chci se taky přidat!

Astrovíkend

 

Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti

Chcete vydělávat peníze za příjem reklamních emailů od Emailing.cz?
Napište Váš e-mail a odešlete! Obratem Vám zašleme informace a potvrdíme Vaši registraci. </